Plný úvazek

Rozpočtář/pracovník cenového oddělení

Popis pozice :

Skupina OPTIMIA do svého týmu přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Rozpočtář/pracovník cenového oddělení.

OPTIMIA působí ve více odvětvích a pro své zákazníky zajišťuje služby Facility managementu, call center, textilní výroby nebo balicích a kompletačních dílen. Působíme v rámci ČR, máme přes 1200 zaměstnanců a stabilní zákaznický kmen.

Co bude vaší náplní práce

  •  Sestavování cenových nabídek a kalkulací pro všechny segmenty firmy
  •  Komunikace se subdodavateli, vedoucími projektů a středisek
  •  Příprava podkladů pro smlouvy
  •  Administrativní činnost pro cenové oddělení a oddělení přípravy

Co Vám můžeme nabídnout

  •  Práci na hlavní pracovní poměr v stabilní české společnosti
  •  Profesní uplatnění a osobní rozvoj
  •  Motivační platové ohodnocení
  •  Přátelský pracovní kolektiv
  •  5. bonusový týden dovolené
  •  Podporu vzdělávání, školení a kurzů
  •  Možnost občasné práce na home office
  •  Perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání
  •  Občerstvení na pracovišti

Těšíme se na Váš životopis.

Pracovní doba:

Informace budou upřesněny

Požadavky:

Co od Vás očekáváme

  •  SŠ/VŠ
  •  Zkušenosti s kalkulacemi cen a přípravou rozpočtů
  •  Orientaci v příslušných normách a legislativě
  •  Znalost ekonomických principů
  •  Dobrá uživatelská znalost práce na PC MS Office, Excel
  •  Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  •  Analytické myšlení

Předpokládaný nástup:

1.8.2024

Kde budeš pracovat

Kontaktuj nás