Plný úvazek

Samostatný referent péče o hmotný majetek

Popis pozice :

Do našeho provozního týmu hledáme novou posilu! Hledáme zájemce, kteří se nebojí přijmout odpovědnost za své kroky a budou podporou pro stávající tým. Pokud jste to právě Vy, tak nám pošlete svůj životopis 🙂

Pracovní činnosti

– podílení se na komplexní podpoře provozně-technického oddělení

– zabezpečení, aby veškerá technika a zařízení středisek byla v náležitém provozuschopném stavu (střediska v celé ČR)

-podpora a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

– odpovědnost za zpracování a evidenci objednávek k daným zakázkám

– preventivní prohlídky strojních zařízení, evidence jejich stavu

– kompletní správa autoparku (servisní kontroly, správa dokumentace k vozidlům, fakturace)

– správa a evidence majetku firmy (inventarizace)

Co Vám nabízíme?

-perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí stabilní české společnosti

-adekvátní mzdové ohodnocení

-5.bonusový týden dovolené

-práci na hlavní pracovní poměr

-perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání

-flexibilní rozvržení pracovní doby

-občerstvení na pracovišti

-podporu vedení společnosti

– osobní automobil i k osobním účelům

Pozice vhodná i pro OZP.

Rádi bychom Vás u nás viděli již od 1.4.2024, každopádně je to na domluvě! Těšíme se na Váš životopis.

Pracovní doba:

Bude upřesněno při osobním pohovoru

Požadavky:

-příjemné vystupování, kladný vztah k práci s lidmi

-schopnost samostatné práce

-spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita

-manuální zručnost

-znalost práce na PC

-ŘP sk.B

-praxe na podobné pozici výhodou

Předpokládaný nástup:

1.4.2024

Kde budeš pracovat

Kontaktuj nás