Zkrácený úvazek

Administrativní pracovník oblastního provozního manažera Brno

Popis pozice :

Do našeho týmu hledáme novou posilu! Hledáme zájemce, kteří se nebojí přijmout odpovědnost za své kroky a budou podporou pro stávající tým. Pokud jste to právě Vy, tak nám pošlete svůj životopis 🙂

Co Vás čeká?

  • administrativní činnosti, evidence dat v interním systému, tvorba a kontrola plánů práce
  • objednávky zboží, inventura skladu, výdejky zboží
  • veškerá další administrace a úkoly zadané manažerem

Co Vám nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí stabilní české společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • 5. bonusový týden dovolené
  • práci na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek 15h/t
  • perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání
  • podporu vedení společnosti
  • doporuč kamaráda – ve výši 3.000 Kč (pro ID)
    po zkušební době: každý měsíc 1.000 Kč (po dobu 3 měsíců)
  • náborový příspěvek – ve výši 5.000 Kč (pro ID)
    po zkušební době: každý měsíc 1.000 Kč (po dobu 5 měsíců)

Pozice vhodná i pro OZP.

Těšíme se na Váš životopis.

Pracovní doba:

Práce od pondělí do pátku v dopoledních hodinách

Požadavky:

  • chuť do práce
  • zodpovědnost by měla být samozřejmostí
  • zkušenosti s prací na PC, znalost Microsoft Office
  • spolehlivost, pečlivost, schopnosti správce

Předpokládaný nástup:

nástup ihned nebo dohodou

Kde budeš pracovat

Kontaktuj nás