Plný úvazek

Mzdový/mzdová účetní

Popis pozice :

Do svého týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici Mzdový/mzdová účetní.

Co vás čeká

  • zpracování mezd v souladu s platnými zákony a předpisy
  • provádění analýz mezd v souladu se strategií firmy
  • odpovědnost za úplnost a archivaci veškeré dokumentace týkající se mezd
  • úzká spolupráce s personalistkou firmy
  • zpracování exekučních příkazů

Co vám můžeme nabídnout

  • perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí stabilní české společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • podporu vzdělávání, školení a kurzů
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • podporu vedení společnosti
  • práce na plný, zkrácený úvazek, nebo DPP (možnost práce i pár dnů v měsíci)

Práce je vhodná i pro OZP na zkrácený úvazek

Pracovní doba:

Pracovní doba ve všední dny mezi 7:00-16:00

Požadavky:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost mzdové problematiky a související legislativy, s přesahem znalostí do personalistiky – praxe minimálně 2 roky
  • uživatelská znalost práce v MS Office
  • samostatnost, odpovědnost, preciznost
  • příjemné vystupování a schopnost týmové spolupráce
  • praxi v programu Pamica

Předpokládaný nástup:

nástup ihned nebo dohodou

Kde budeš pracovat

Kontaktuj nás