Plný úvazek

Projektový manažer

Popis pozice :

Rozšiřujeme tým kalkulací a cenotvorby a hledáme další kolegyni/ kolegu na pozici Projektový manažer.

Hledáme především koncepčně a procesně orientovaného člověka, s výborným analytickým myšlením, schopností vlastního úsudku, který se nebojí obhájit a prosadit vlastní rozhodnutí.

Působíme po celé ČR, zaměstnáváme více než 1000 odborníků, zajišťujeme služby ve facility managementu, provozujeme call centra a výrobní dílny, poskytujeme poradenství v rámci energetiky, odpadového hospodářství a ESG nefinančního reportingu.

Co bude Vaší náplní práce?

– Zpracování zadávacích dokumentací

– Sestavení cenových kalkulací

– Příprava cenových nabídek

– Komunikace s provozem a obchodem

– Hledání efektivních a optimálních variant řešení kalkulací

– Spolupráce s ostatními členy týmu

– Spolupráce s nákupním oddělením

Co nabízíme?

– Zajímavou práci ve stabilní společnosti s možností osobního růstu

– Odpovídající mzdové ohodnocení

– 5 týdnů dovolené

– Přátelský pracovní kolektiv

– Podporu vzdělávání, školení a kurzů

– Práci na hlavní pracovní poměr

– Flexibilitu, možnost home office

– Perspektivu dlouhodobého a stabilního zaměstnání

Nástup je možný ihned nebo po domluvě. Pošlete nám Váš životopis a neváhejte se ozvat, rádi odpovíme na případné dotazy!

Pracovní doba:

Informace budou upřesněny

Požadavky:

– Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti

– Zvládnutí prezentace TOP managementu

– Schopnost pracovat v týmu i samostatně

– VŠ nebo SŠ vzdělání

– Praxi na obdobné pozici min. 5 let

– Výbornou znalost nástrojů M365 (zejména Excel, Teams, One Drive, Word, Power Point)

– Pečlivost, samostatnost

– Analytické myšlení, logické a praktické uvažování

Předpokládaný nástup:

1.4.2024

Kde budeš pracovat

Kontaktuj nás