Plný úvazek

Manažer náboru

Popis pozice :

Skupina OPTIMIA s celorepublikovou působností přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer náboru, manažer náborového týmu.

Hledáme kreativní osobnost, která ví, kam nejlépe zacílit náborovou kampaň, jak ji zrealizovat a efektivně vyhodnotit! Pokud máte zkušenosti s vedením, realizací náborových aktivit a chcete se podílet na rozvoji společnosti působící v oblasti facility managementu, výrobních procesů a zákaznické péče, pak je tato nabídka pro vás.

Co vás čeká?

  • Vedení a rozvoj týmu náborových pracovníků – budete mít na starosti tým, který se zaměřují na nábor pracovníků pro celou naši skupinu OPTIMIA.
  • Odpovědnost za proces náboru – budete připravovat a rozvíjet náborové strategie, abyste zajistili efektivní obsazení pozic jak interně, tak na realizovaných obchodních zakázkách.
  • Řízení výběrových řízení – budete organizovat interní výběrová řízení a aktivně se účastnit důležitých pohovorů.
  • Inzerce volných pracovních míst – budete zajišťovat správu inzerátů a aktualizaci obsahu na firemních webových profilech.
  • Administrativa – zajištění administrativní podpory náboru, včetně přípravy reportů a analýz.

Vaše hlavní úkoly:

  • Vypracování a realizace náborového konceptu – rozvoj náborových procesů se zaměřením na dělnické pozice a pozice pro osoby se zdravotním postižením.
  • Identifikace nových příležitostí na trhu práce – aktivní hledání nových kandidátů a rozšiřování databáze potenciálních zaměstnanců.
  • Spolupráce s ostatními útvary – komunikace a spolupráce v rámci skupiny OPTIMIA při nastavování procesů a pravidel.
  • Využívání kombinace náborových přístupů – tradičních a moderních náborových metod, včetně sociálních sítí a online platforem.
  • Analýza a vyhodnocení úspěšnosti náborových kanálů – pravidelně budete vyhodnocovat efektivitu náborových kanálů a na základě výsledků upravovat náborové strategie.
  • Sledování plnění náborových cílů – sledování a plnění dohodnutých termínů a kvalitativních standardů pro obsazení pracovních míst.

Proč k nám?

  • Perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí stabilní a rostoucí české společnosti
  • Možnost výrazné seberealizace, samostatnosti a kariérního růstu
  • Přímá komunikace a podpora z managementu společnosti
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova (home office)
  • 5 týdnů dovolené
  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Služební vůz i pro osobní účely

Pracovní doba:

Plný úvazek

Požadavky:

Co od vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou.
  • Zkušenosti v oblasti náboru minimálně 3 roky.
  • Schopnost navrhnout koncepci a řízení náborových aktivit.
  • Zkušenosti s vedením náborového týmu.
  • Znalost moderních náborových nástrojů a platforem.
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč týmy.
  • Pokud jste člověk, který se nebojí výzev, máte kreativní přístup k náboru a umíte efektivně kombinovat tradiční i moderní metody získávání pracovníků, jste tím pravým kandidátem!

Součástí výběrového řízení je více kolový proces, včetně osobních pohovorů, během kterých se vzájemně lépe poznáme a zjistíme, zda jste tou správnou posilou pro náš tým!

Pokud jste připraveni přinést nové nápady a energii do našeho týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Máme rádi motivační dopisy, tak si na něm určitě dejte záležet. Napište nám, proč by Vás právě taková práce bavila a co ze svých zkušeností a znalostí byste v ní využili.

Předpokládaný nástup:

1.10.2024

Kde budeš pracovat

Kontaktuj nás