Rozhovor s Adélou – Call centrum Plzeň

Ahoj Adélo, jak ses o práci v OPTIMIA dozvěděla?

Inzerát jsem si našla na internetu. Vinou dopravní nehody jsem byla přes 2 roky v pracovní neschopnosti a chtěla jsem zaměstnání, kde není tolik namáhavá práce a každodenní stres. Pracovní nabídka OPTIMIA se mi líbila, a tak jsem poslala životopis.

jak na tebe zapůsobil přijímací pohovor?

Z pohovoru jsem měla dobrý pocit, a to hlavně díky naší manažerce Míše, která mi byla hned sympatická. Celkově tady na pobočce panuje příjemná nálada a člověk se tu cítí dobře.

Co jsi dělala předtím, než jsi k nám nastoupila?

Dodělala jsem školu a hned potom jsem nastoupila na čerpací stanici Shell, kde jsem pracovala asi třičtvrtě roku. Pak se mi bohužel stala dopravní nehoda, díky které mě čekalo několik operací a dlouhá nemocenská. Doma jsem byla přes 2 roky.

adela
adela

Jakou u nás zastáváš pozici?

Jsem na call centru, kde voláme firmám a prezentujeme náhradní plnění, které mohou zákazníci využít, ať už v podobě služeb nebo nákupu v našem e-shopu.

Vzpomeneš si na úplně první hovor? Jak ses cítila?

V pohodě. Celkově jsem komunikativní člověk a nedělá mi to žádný problém. Jednak jsem byla na té čerpací stanici a jednak jsem brigádně pracovala v hospodě, takže tam o komunikaci s lidmi nebyla nouze. Na začátku mi kolegové pomohli se zaučením a hned jak jsem dostala přihlašovací údaje, volala jsem už sama.

Co Tě na Tvé práci nejvíc baví?

Největší radost mi udělá, když na sluchátku potkám veselé lidi, se kterými si příjemně popovídáme, a i se zasmějeme. Z toho mám opravdu dobrý pocit. Vzpomínám si na hovor s pánem z kamionové dopravy, který mi dokonce nabídl práci, abych šla jezdit pro jejich firmu. Řidičák typu C sice mám (pozn. Redakce: dodává s úsměvem Adéla), ale jezdit s kamionem po světě není úplně můj sen.

Jak trávíš svůj volný čas a co tě nabíjí energií?

Hodně času trávím s přítelem, se kterým chodíme do kina, na večeře a podobně. Náš společný koníček je Rallye. Minulý rok jsme byli na závodu v Pačejově nebo na Barumce. Letos určitě navštívíme Klatovy a Plzeň, když bude čas. Můj favorit je závodník Václav Pech, se kterým mám i fotku a přestavuju model jeho auta. Také fandím fotbalu, hlavně Baníku Ostrava, to je moje srdcová záležitost.

Kde a jak nejraději trávíš dovolenou?

Mám samozřejmě ráda Česko, hlavně kvůli přírodě, ale letos mám od lékaře potvrzené, že už mohu létat, tak toho využiju naplno. S přítelem plánujeme dovolenou na Kanárských ostrovech, a pak ještě s rodinou do Chorvatska. Kdybych měla vypíchnout jedno místo v Česku, tak bych se ráda zase podívala do Velkých Karlovic, tam je to fakt úžasné. Celkově jsou Valachy krásné místo, ze kterého dýchá historie, a to se mi strašně líbí.

Jaký máš životní cíl nebo oblíbené motto?

Po té nehodě jsem spoustu věcí přehodnotila. Už vím, že zdraví je na prvním místě a všechno ostatní je vlastně maličkost. Když mě čekaly ty nejtěžší operace, tak jsem sama sobě slíbila, že zůstanu nad věcí a zvládnu to! Do budoucna chceme s přítelem rodinu a ráda bych se přestěhovala do baráku. A motto? Vyloženě žádný citát mě nenapadá 😊

Děkujeme Ti za super rozhovor, Adélo. Chtěla bys závěrem něco vzkázat čtenářům a možná i budoucím kolegům?

Myslím si, že tu máme příjemné prostředí, přátelský kolektiv a nenáročnou práci. Tak se toho nebojte a zkuste to. Jestli máte pocit, že nikam nezapadáte, tak věřte, že u nás to zvládnete.